Naše firma pro vás vytvoří krásný interiér. Nezáleží, zda milujete moderní styly nebo se přikláníte spíše k tradici. Jsme schopni, Vám na základě Vašich požadavků, vyrobit dveře, kuchyně, ložnice, jak kancelářský, tak bytový nábytek, obklady (stěn, schodů, stropů, trámů), tesařské konstrukce a další. Zhotovíme i venkovní nábytek a nebo například pergolyTo vše Vám dodáme včetně montáže, dopravy a povrchové úpravy, v jakýchkoli tvarech, rozměrech, barvách i dřevinách. Naše výrobky montujeme po celé České republice. Věnujeme se opravdu každému.
Jsme zakázkové truhlářství, po domluvě se zákazníkem (nejlépe při osobní schůzce), kdy nám zákazník sdělí všechny své požadavky (vzhled, použitý materiál, … ), vypracujeme cenovou nabídku a popřípadě 3D návrh, který se snaží v co největší možné formě přiblížit konečný vzhled, popřípadě usazení kusu nábytku mezi ostatní. Návrh ve 3D pro představu výsledku je uhrazen předem. Podobu 3D návrhu můžete vidět v záložce 3D Návrhy. Následně má zákazník právo se rozhodnout, zda se zakázka uskuteční či nikoliv.
Naše zakázky dodáváme vždy včetně montáže u zákazníka. Největším oceněním a radostí pro nás je, že se k nám naši zákazníci vracejí. Snahou naší firmy je udržet vysokou kvalitu realizovaných zakázek a maximálně vycházet vstříc Vašim individuálním požadavkům.